Grafik & Ilustrator

30.08.2021

BCM Maria Loades, ul. Mala 4/5, 31-103 Krakow

Zakres obowiązków

  • Projektowanie ulotek, broszur, banerów, roll-upów
  • Tworzenie brandingu
  • Projektowanie materiałów do promocji on-line
  • Projektowanie stron www
  • Czuwanie nad spójnością wizualną projektów oraz zgodnością z brandingiem
  • Tworzenie ilustracji do animacji
  • Tworzenie ilustracji do stron www i materiałów marketingowych
  • Tworzenie ilustracji do komiksów

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość pakietu Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • Umiejętność rysowania na tablecie graficznym
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Min 1 rok doświadczenia lub obszerne portfolio

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę dla międzynarodowych klientów
  • Różnorodność projektów
  • Profesjonalne i kreatywne środowisko pracy
  • Pracę w centrum Krakowa- Stare Miasto, a w okresie pandemii możliwość pracy zdalnej

Dokumenty aplikacyjne

  • CV
  • Portfolio

Black Cliff Media to agencja kreatywna zajmująca się animacją, produkcją wideo, projektowaniem stron internetowych oraz brandingiem. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko grafik & ilustrator, która wesprze nasz kreatywny zespół.

ul. Lenartowicza, 10/9 blackcliffmedia.com/
Numer telefonu: 502286083
Adres e-mail: careers@blackcliffmedia.com