ARTYSTA/MALARZ

14.09.2021

Good Looking Studio, al. Niepodległości 138/12, 02-554 Warszawa

Zakres obowiązków

Edytuj ofertę     OPUBLIKOWANA .

Wymagania

Czekamy na Ciebie jeśli chcesz dołączyć do ekipy wybitnych malarzy Good Looking Studio, oraz: - jesteś studentem ASP na Wydziale Malarstwa/ Grafiki/Konserwacji lub masz dyplom w kieszeni - posiadasz portfolio ze zdjęciami swoich prac rysunkowych i malarskich (twoje portfolio powinno zawierać głównie: portret, postać, pejzaż, wnętrze, martwą naturę itp. wykonane tradycyjnymi technikami malarskimi oraz rysunkowymi) - chcesz się nam zaprezentować z szerszej perspektywy dołącz do portfolio swoje inne prace ale pamiętaj, że klasyczne malarstwo jest dla nas najważniejsze - potrafisz malować realistycznie (postać, draperie, elementy ubioru, tkaniny), masz łatwość imitowania struktur i faktur, dobrze radzisz sobie z dużą skalą  - jesteś w stanie poświęcić nam na dany mural min. 5-7 dni z rzędu, w pierwszym tygodniu miesiąca - nie boisz się pracować na wysokości powyżej 3m z rusztowań i podnośnika, - jesteś gotowy na pracę nawet w upał i mróz - jesteś punktualny, komunikatywny, samodzielny i odpowiedzialny - jesteś chętny na malowanie w różnych miastach w Polsce - poszukujesz pracy, która nie będzie pracą na pełny etat

Oferujemy

Dokumenty aplikacyjne

Jak wygląda u nas proces rekrutacyjny na to stanowisko? 1. Przesyłasz do nas swoje CV oraz portfolio na adres cv@goodlooking.pl 2. Spośród przesłanych portfolio wybieramy te, które zawierają obrazy i/lub murale zbliżone stylistyką do tych, które malujemy w Good Looking Studio (szczególną uwagę zwracamy na realistyczny sposób malowania portretów). 3. Artyści, których portfolio jest zbliżone stylistyką do naszych projektów, otrzymują od nas zaproszenie na malarskie testy wstępne, które przeprowadzamy cyklicznie w naszej siedzibie w Warszawie. 4. Po przejściu testów otrzymujesz od nas feedback - każdorazowo. Każdego, kto przechodzi testy pozytywnie, zapraszamy na rozmowę do naszego biura w Warszawie, w celu omówienia szczegółów współpracy. 5. Otrzymujesz od nas skierowanie na badania wysokościowe. 6. Malujesz z nami murale :)Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia przesłane na maila cv@goodlooking.pl.

Jesteśmy studiem kreatywnym. Myślimy twórczo, rozmawiamy rzeczowo, działamy sprawnie. Inspirują nas trendy rynku, kultury i sztuki. Przełamujemy schematy, stawiamy na skuteczna komunikacja marketingowa ukierunkowana na osiąganie założonych celów. Zajmujemy się projektowaniem graficznym, wykonujemy wielkoformatowe murale, realizujemy projekty z zakresu ambient i event marketingu. Nasze prace charakteryzują się wyjątkowym kunsztem i dopracowaniem szczegółów.

Numer telefonu: 730793900
Adres e-mail: cv@goodlooking.pl