Modelarz, Makieciarz, Pomocnik- druk 3D Asystent druku 3D

19.08.2021

Cadxpert P.Gurga M.Dukat Spółka Jawna , Ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków

Zakres obowiązków

- obróbka drukowanych modeli (myjka ciśnieniowa, obróbka manualna: szlifowanie, polerowanie, lakierowanie, klejenie) -składanie makiet - obsługa drukarek 3D - kontrolowanie jakości wydruków - optymalizacja procesu druku 3D - obsługa wysyłek kurierskich

Wymagania

- wysokie zdolności manualne oraz poczucie estetyki - dobra organizacja pracy - sumienność - dyspozycyjność   - mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej - szereg wyzwań i możliwości poszerzania kompetencji - świetną atmosferę w zaangażowanym zespole - po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę - pakiet benefitów, opieki medycznej i pakiet socjalny - szkolenia podnoszące twoje umiejętności - narzędzia niezbędne do pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV

Jesteśmy liderami w stale rozwijającej się branży nowych technologii (projektowanie, skanowanie i drukowanie 3D). Przez lata budowaliśmy ofertę, bazując wyłącznie na rozwiązaniach czołowych producentów, co przełożyło się na sukces firmy. Dzięki temu możemy zapewnić atrakcyjne warunki pracy w młodym, zaangażowanym Zespole. Dołącz do nas!

cadxpert.pl/
Numer telefonu: 123072524
Adres e-mail: info@druk3d.cx