Graphic, UX/UI Designer

05.08.2021

FELG Software, Pijarska 9/7, 31-015 Kraków

Zakres obowiązków

Tworzeniu strategii i koncepcji kreatywnych, Projektowanie identyfikacji wizualnych (logo, typografia, kolorystyka, ikonografia, key visual), Projektowanie interfejsów użytkownika dla aplikacji desktopowych oraz mobilnych (UI)

Wymagania

Portfolio zrealizowanych projektów (koniecznie), Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign), Podstawowa znajomość zagadnień UI oraz UX, Znajomość języka angielskiego (B1) Mile widziane: Znajomość co najmniej jednej aplikacji do projektowania interfejsów użytkownika (XD, Moqups itp.), Podstawowa znajomość WordPress, Podstawowa znajomość technologii front-end (HTML, CSS), Umiejętność edycji wideo, Znajomość grafiki 3D

Oferujemy

Umowa o pracę lub kontrakt B2B , Praca w Krakowie, Elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej, Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach

Dokumenty aplikacyjne

portfolio

Tworzymy chmurową aplikację dla dentystów oraz ich pacjentów. Jesteśmy liderem oprogramowania stomatologicznego w Polsce. Z naszego programu korzysta ponad 6000 dentystów w Europie i utrzymujemy ponad 4 mln kart pacjentów.

felgdent.com
Numer telefonu: 501650800
Adres e-mail: job@felgdent.com