instruktor Obozu Malarsko-Rysunkowego

03.08.2021

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. Z o.o, Asesora, 72, 80-119 Gdańsk

Zakres obowiązków

Realizacja programu Obozu Malarsko-Rysunkowego dla uczestniczek w wieku 13-16 lat

Wymagania

- znajomość technik malarskich i rysunkowych - pomysłowość - chęć dzielenia się swoimi umiejętnościami i pasją - mile widziany kurs wychowawcy i doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci/młodzieży

Oferujemy

Zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie NNW, umowa zlecenie, wynagrodzenie 1400 zł netto, materiały do realizacji zajęć, praca w twórczej i młodej ekipie kadry

Dokumenty aplikacyjne

CV na praca@kompas.pl

Uznany organizator obozów tematycznych, kolonii, eventów oraz wycieczek szkolnych, właściciel marki projektu twórczych obozów Interkamp, na rynku turystycznych od 23 lat, wielokrotny laureat nagród branżowych.

kompas.pl
Numer telefonu: 583031878
Adres e-mail: praca@kompas.pl