Projektant Wzornictwa Przemysłowego

18.07.2021

VSS , Dworska 51, 34-100 Tomice

Zakres obowiązków

Do zakresu obowiązków na stanowisku Projektanta będzie należeć tworzenie nowych koncepcji projektowych produktów według briefów projektowych naszych Klientów oraz udział w procesie wdrożenia produktu do produkcji.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe - mile widziane ukończenie Wzornictwa Przemysłowego. Umiejętności modelowania w programach 3D. Znajomość programów graficznych wektorowych oraz bitmapowych. Wysokie wyczucie estetyczne oraz znajomość trendów. Komunikatywność, energiczność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego oraz aktywny udział w tworzeniu Naszego Studia Projektowego. Pracę w ambitnym zespole. Dużą swobodę działania i możliwość realizacji najbardziej kreatywnych pomysłów.

Dokumenty aplikacyjne

Dokumenty aplikacyjne Portfolio, CV

Jesteśmy młodym Studiem Projektowym. Bierzemy udział w wielu ciekawych i rozwojowych projektach. Ze względu na rozwój naszej firmy szukamy kandydatów do naszego działu projektowego.

www.vss.com.pl/
Numer telefonu: 519 581 670
Adres e-mail: rekrutacja.vss@gmail.com