Instruktor do prowadzenia warsztatów fotograficznych

20.05.2011

Chris Turystyka i Rekreacja, ul. Kilińskiego 8 05-500 Piaseczno,

Zakres obowiązków

- Prowadzenie zajęć i warsztatów instruktorskich - Pełnienie roli wychowawcy dla grupy max 10 osobowej

Wymagania

- Uprawnienia instruktorskie/trenerskie zgodne z daną dziedziną (zapraszamy również osoby w trakcie specjalizacji instruktorskich/trenerskich) - Uprawnienia wychowawcze mile widziane - Umiejętność pracy w zespole - Chęć pracy z dziećmi i młodzieżą - Entuzjazm i dobry humor

Oferujemy

- podpisanie umowy zlecenia, - Nawiązanie dłuższej współpracy - możliwość uzyskania zatrudnienia na organizowanych przez CHRIS Zielonych Szkołach oraz Obozach Zimowych - zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd Warszawa-Camp-Warszawa

Dokumenty aplikacyjne

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@chris.com.pl z podaniem w tytule maila: nazwy stanowiska o które dana osoba się ubiega. Dodatkowo proszę o wysłanie wypełnionego formularza rekrutacyjnego, który znajduje się na stronie www.chris.com.pl w zakładce „praca”.

Organizacja Imprez i Obozów Sportowo-Rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży

Numer telefonu: 022 737 05 00
Adres e-mail: rekrutacja@chris.com.pl