Projektant 3D / Inżynier wzornictwa przemysłowego

08.07.2021

Centrum Druku, Strycharska 4, 30-712 Kraków

Zakres obowiązków

Opis stanowiska W Ortheo3D tworzymy od podstaw zupełnie nowe rozwiązania dla branży ortotycznej z wykorzystaniem najnowszych technologii takich jak skanowanie i druk 3D. Głównym obszarem pracy jest tworzenie personalizowanych ortez kończyn dolnych dla najmłodszych pacjentów. Więcej informacji o projekcie dostępnych jest tutaj: https://ortheo3d.com/ Angażujemy się w swoją pracę, ponieważ to dzięki niej zmieniamy na lepsze codzienność dzieci z zaburzeniami motoryki i ich rodzin. Jeżeli również chcesz przyczynić się do tej zmiany, jesteś gotowy na ambitne wyzwania i pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku, Ortheo3D jest miejscem dla Ciebie. Aktualnie szukamy kreatywnej osoby wyróżniającej się wysokimi kompetencjami projektowymi. Jest to multidyscyplinarne stanowisko dla osoby z dużą motywacją do projektowania rozwiązań i wyznaczania nowych trendów. Praca stacjonarna w Krakowie, ul. Strycharska 4. Do Twoich obowiązków należeć będzie: • Opracowywanie koncepcji wzorniczych nowych i obecnych produktów zgodnych z ideą marki i aktualnymi trendami, • Nadzór estetyczny nad wykonywanymi pracami zespołu projektantów, • Wykonywanie szkiców i modeli 3D, które zostaną wykorzystane przez zespół inżynierów do konstrukcji produktu, • Tworzenie i prezentowanie projektów, • Zarządzanie procesem projektowym, • Opracowywanie specyfikacji technicznej i dokumentacji projektowej, • Praca ze specjalistami z różnych dziedzin (elektronicy, mechanicy, analitycy, lekarze, fizjoterapeuci itp). Dodatkowo: • Współpraca przy tworzeniu i doborze nowych rozwiązań technologicznych, • Udział w procesie skanowania 3D i pobierania miar, • Udział w procesie wytwarzania przyrostowego projektowanych wyrobów medycznych.

Wymagania

Nasze wymagania • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Projektant Wzornictwa Przemysłowego, Projektant 3D lub podobnym, • Wykształcenie kierunkowe: wzornictwo przemysłowe, projektowanie graficzne / odpowiednie kursy lub doświadczenie poparte portfolio, • Podstawowa wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów, • Znajomość procesów produkcyjnych i materiałów, • Biegłość w wybranym programie do modelowania 3D, • Kreatywność oraz umiejętność projektowania form, które będą spełniać wymogi funkcjonalne i estetyczne, • Wysoki poziom estetyki, • Umiejętność nieszablonowego myślenia, • Analityczne myślenie i zdolność do interdyscyplinarnego podejścia do problemu, • Wysoka motywacja do działania i podejmowanie inicjatywy oraz chęć rozwoju, • Umiejętność efektywnego wykorzystania czasu, • Wielozadaniowość • Samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności za swoje projekty, • Umiejętność współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin (mechanicy, elektronicy, lekarze, fizjoterapeuci). Dużym atutem będzie • Znajomość zagadnień z branży ortotycznej, • Znajomość technologii HP MJF oraz DLP i używanych materiałów, • Znajomość oprogramowania Blender, • Umiejętność wykonywania wizualizacji 3D produktów, • Wysokie umiejętności manualne takie, jak: szkicowanie, modelowanie w styrodurze i innych podobnych materiałach, • Zamiłowanie do innowacji w branży medycznej, • Doświadczenie z zakresu wytwarzania przyrostowego 3D, • Doświadczenie w tworzeniu produktów dla dzieci, • Doświadczenie w tworzeniu produktów z branży obuwniczej, • Umiejętności dzielenia się wiedzą.

Oferujemy

Oferujemy • Możliwość aktywnego współtworzenia projektów kluczowych dla rozwoju marki Ortheo3D, • Realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej, • Dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów, • Wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect, • Komfortowy biurowiec - filtr antysmogowy, • Stabilna pozycja rynkowa firmy, • Biura blisko Centrum - 10 minut tramwajem od Dworca Głównego, • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół, • Konkursy z nagrodami, coroczna impreza z atrakcjami, paczki i bony świąteczne, • Doskonalenie - udział w interesujących projektach i szkoleniach, • Codziennie świeży sok, • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna na preferencyjnych warunkach, • Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę, • Dofinansowanie zajęć sportowych, • Dofinansowanie szkoleń i kursów, • Elastyczny czas pracy, • Owoce, • Zniżki na firmowe produkty i usługi, • Spotkania integracyjne, • Preferencyjne pożyczki, • Brak dress code’u, • Kawa / herbata, • Dodatkowe świadczenia socjalne, • Paczki świąteczne.

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio za pośrednictwem Pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/projektant-3d-inzynier-wzornictwa-przemyslowego-krakow,oferta,1001054267?s=52742a7a

Zapraszamy do zapoznania się z projektami 3D realizowanymi przez Centrum Druku: https://www.print3dready.pl/

Numer telefonu: 12 631 38 30
Adres e-mail: praca@centrumdruku.com.pl