Junior Project Manager / Scouter Designerów

08.07.2021

Deko Eko BV Sp. z o.o. Oddział w Polsce, ul. Józefitów 7/4, 30-039 Kraków

Zakres obowiązków

- Rozbudowa i zarządzanie bazą projektantów upcyklingowych na platformie Dekoeko.com; - Wyszukiwanie potencjalnych projektantów, partnerów i producentów upcyklingowych na potrzeby danego zlecenia lub obszaru materiałowego pod kątem ofert B2B oraz kierunków rozwoju naszej platformy; - Budowanie długofalowych relacji z projektantami, pozyskiwanie ofert, negocjacje, współpraca; - Prowadzenie procesu pozyskiwania projektantów upcyklingowych – komunikacja mailowa, telefoniczna, follow ups, onboarding na platformie, negocjacje warunków współpracy, umowy ramowe; - Wsparcie zespołów projektowych w projektach prowadzonych dla klientów biznesowych i marketplace’owych platformy w zakresie researchu, pozyskiwania i komunikacji z projektantami upcyklingowymi oraz przygotowywania ofert; - Wsparcie Project managera w koordynacji projektów upcyklingowych zarówno od strony partnerów upcyklingowych jak i zespołu projektowego (projektanci upcyklingowi, podwykonawcy, partnerzy); - Ścisła współpraca z Project Managerem oraz New Business Managerem; - Wsparcie Project Managera w opracowywaniu planów i harmonogramów prac z zakresie projektów - kontakt z partnerami upcyklingowymi, podwykonawcami; - Wsparcie zespołu projektowego przy planowaniu i kontrola budżetu; - Wsparcie Project Managera w przygotowaniu ofert, prezentacji i kosztorysów - kontakt z partnerami upcyklingowymi, podwykonawcami, negocjacje cen i budżetów, porównywanie ofert research; - Współudział w monitorowaniu i raportowaniu postępów prac projektowych; - Współpraca z designerami i projektantami, nadzór i koordynacja nad tworzeniem produktów i usług upcyklingowych w projektach; - Wsparcie Project Managera w bezpośredniej współpracy z klientami korporacyjnymi i biznesowymi; - Zarządzanie platformą e-commerce od strony projektanta i klienta indywidualnego a także klienta biznesowego - nadzór i koordynacja projektów Wyzwania, Shop in Shop, Upload waste, wyceny hurtowe i prototypy; nadzór nad procesem rejestracji kont projektanta i klienta biznesowego; sporządzanie miesięcznych raportów sprzedaży na platformie.

Wymagania

- Zainteresowanie oraz podstawowa wiedza dotycząca designu, re-upcyclingu, eko projektowania, gospodarki cyrkularnej, ekologii; - Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta; - Doświadczenie w pracy w zespołach projektowych lub samodzielnym prowadzeniu projektów; - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; - Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym; - Znajomość pakietu Office - bardzo dobra znajomość Power Point, Word, Excel, doświadczenie w pracy na dokumentach google drive; - Umiejętności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązywanie problemów; - Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań; Kreatywność; - Wysoka kultura osobista; - Doskonała organizacja pracy;

Oferujemy

- Pracę w niezwykle innowacyjnej działce brand upcyklingu / gospodarki cyrkularnej w Polsce i w Niderlandach; - Ciągły rozwój; - Środowisko otwarte na kreatywność; - Udział w ciekawych projektach dla dużych klientów globalnych; - Pracę zdalną i elastyczne godziny pracy; - Bycie częścią szybko rozwijającego się międzynarodowego start-upu; - Możliwość realizacji swoich własnych pomysłów w otwartej na innowacje organizacji.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o załączenie CV, opcjonalnie również listu motywacyjnego.

Dekoeko.com to platforma upcyklingowa, która rewolucjonizuje sposób myślenia o odpadach. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, startupami i przedsiębiorcami z całego świata, aby przetwarzać odpady pochodzące z firm w oryginalne i funkcjonalne produkty. Naszą misją jest stworzenie pierwszej globalnej platformy rozwijającej rynek produktów i usług upcyklingowych kierowanych do klienta biznesowego. Tworzymy zespół wyjątkowych ludzi, których połączyła pasja do gospodarki cyrkularnej, unikatowego designu i etycznego biznesu. Chcesz być częścią naszego zespołu? Dołącz do nas

ul. Józefitów 7/4 pl-pl.facebook.com/blog.dekoeko/
Numer telefonu: 501420691
Adres e-mail: biuro@dekoeko.com