Projektant / Projektantka mebli LOFT / INDUSTRIAL

16.06.2021

ME Polska, ul. Mrozowa 3, 31-715 Kraków

Zakres obowiązków

- Projektowanie mebli oraz wnętrz na indywidulane zamówienie klienta - Opracowanie technologii produkcji z możliwością konsultacji z doświadczonym zespołem - Nadzorowanie produkcji - Aktywne uczestnictwo w wdrażaniu produktu oraz sprzedaży - Działania marketingowe

Wymagania

• Znajomość oprogramowania do projektowania np. AutoCad lub podobny; • Znajomość oprogramowania 3D do projektowania np. Inventor, Solid Works lub inny; • Kreatywnego podejścia do projektu; • Otwartości na poznawanie nowych technologii; • Znajomość pracy z materiałami tj. metale, drewno, beton, szkło; • Znajomość pracy marketingowej w portalach społeczniościowych; • Znajomość języków obcych.

Oferujemy

• Prace w doświadczonym zespole; • Możliwość rozwoju i poszerzenia wiedzy; • Uczestnictwo w całym procesie produkcji - od koncepcji poprzez projekt do produktu; • Warsztat produkcyjny z wykfalifikowaną kadrą specjalistów; • Uczestnictwo w realizacjach zleceń; • Wzorcownie; • Dodatkowe szkolenia obróbki różnych materiałów; • Indywidualne podejście do każdego projektu.

Dokumenty aplikacyjne

PORTFOLIO CV

ME Polska jest firmą zajmującą się specjalistyczna obróbką blach dl budownictwa, meblarstwa, robotyki a nawet gastronomii. Uczestniczymy w wielu ciekawych i rozwojowych projektach. Wraz z rozwojem otwieramy nowy dział i projektowania i wykonywania mebli indutrilanych / loftowych.

www.me.com.pl
Numer telefonu: 881551177
Adres e-mail: andrzej.fiszer@me.com.pl