Projektant graficzny

16.06.2021

Comarch S.A, Al. Jana Pawła II 39a, 31-864 Kraków

Zakres obowiązków

Współpraca w ramach tworzenia koncepcji kampanii i przygotowanie key visuals Odpowiedzialność za spójność komunikacji wizualnej z aktualną identyfikacją (branding book) Realizacja projektów w obszarach: Przygotowanie kreacji kampanii marketingowych – digital i print (DTP) Projektowanie elementów stron www Opracowywanie grafik publikowanych w social mediach Przygotowanie graficzne newsletterów Tworzenie prezentacji, infografik etc.

Wymagania

Wykształcenie wyższe Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC, w szczególności PS, AI, ID Kreatywność, wyczucie estetyczne, zmysł kompozycyjny Bardzo dobra organizacja pracy własnej (zdolność do pracy nad kilkoma projektami jednocześnie) i komunikatywność Mile widziane kompetencje w zakresie fotografii, video lub zainteresowanie rozwojem w tym obszarze

Oferujemy

Możliwość realizacji własnych pomysłów Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia Przyjazną atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking Kameralny pokój, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek) Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Comarch to globalny integrator, twórca innowacyjnych rozwiązań i systemów informatycznych.

kariera.comarch.pl/
Numer telefonu: 126461000
Adres e-mail: praca@comarch.pl