Projektant biżuterii w W.KRUK

01.03.2021

W.KRUK S.A., ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków,

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny/a za: • Współtworzenie oferty biżuterii i akcesoriów najstarszej polskiej marki jubilerskiej. • Kompleksowe projektowanie biżuterii o różnorodnej stylistyce oraz współpracę z manufakturą jubilerską W.KRUK. • Śledzenie aktualnych trendów. • Współpracę z zespołem doświadczonych Specjalistów.

Wymagania

Szukamy osób, które: • Posiadają wykształcenie kierunkowe lub udokumentowane doświadczenie na stanowisku projektanta. • Bardzo dobrze znają panujące trendy branży odzieżowej oraz dodatków fashion. • Są kreatywne, posiadają umiejętności odręcznego rysowania oraz wysokie poczucie estetyki. • Bardzo dobrze znają zagadnienia techniczne dotyczące materiałoznawstwa i technik jubilerskich. • Sprawnie posługują się programami graficznymi. • Znają język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy: • Elastyczną formę zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin. • Pracę w najstarszej marce jubilerskiej w Polsce. • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych. • Pakiet benefitów. • Rozwój osobisty i satysfakcję z wykonywanej pracy. • Pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Od 1840 roku tworzymy ponadczasową biżuterię, dzięki której każda, nawet codzienna chwila, staje się wyjątkowa i będzie trwała wiecznie. Nasza historia jest naszą największą dumą i najważniejszym dziedzictwem. W W.KRUK wierzymy, że najważniejsze jest to, co niezmienne. Dlatego choć zmieniają się czasy i moda, pozostajemy wierni tradycji, szlachetnym materiałom oraz niezastąpionej pracy ludzkich rąk.

Adres e-mail: bartlomiej.michalak@wkruk.cloud