Graphic Designer

01.03.2021

Ailleron S.A., al. Jana Pawła II 43B,

Zakres obowiązków

Dołącz do zespołu marketingu, aby: - brać udział w pracach związanych z kreowaniem firmowej identyfikacji wizualnej - tworzyć nowoczesne i kreatywne grafiki produktowe i firmowe - opracowywać nieszablonowe prezentacje i dokumenty - projektować interfejsy stron www i mobile

Wymagania

Szukamy osób, które posiadają: - doświadczenie w realizacji projektów w obszarze print oraz digital (katalogi, social media, kampanie bannerowe, mailingi, web design) - bardzo dobrą znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop) - znajomość aktualnych trendów z zakresu projektowania kreacji internetowych oraz podstaw usability - umiejętność kreatywnego myślenia oraz inicjatywę - biegłą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) - dobrą organizację pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy: - aktywny udział w rozwoju pomysłów kreatywnych - pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, opieka zdrowotna Allianz, ubezpieczenie na życie, biblioteka - 80h w roku na rozwój własny (lekcje angielskiego, szkolenia i konferencje, Akademia Ailleron, Ailleron Talks, Centra Kompetencji, Hackathony) - premie finansowe za polecenia wewnętrzne pracowników - elastyczne godziny pracy - codziennie świeże owoce i najlepsza kawa!

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio e-mail: careers@ailleron.com

Jesteśmy ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów z branży finansowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej. Nasza oferta to także najwyższej jakości outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i za granicą. Zatrudniamy ponad 700 specjalistów, docierając na co dzień do ponad 300 milionów klientów w 30 krajach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych. W Polsce jesteśmy obecni w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji.

Adres e-mail: justyna.bledniak@ailleron.com