Specjalista ds. designerów

24.02.2021

Deko Eko BV spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce, UL. JÓZEFITÓW 7 / 4 30-039 KRAKÓW,

Zakres obowiązków

Research w kierunku rozbudowywania bazy danych projektantów przetwarzających różne typy odpadów (również pod konkretne projekty); Aktywne pozyskiwanie projektantów i twórców upcyclingowych w Polsce i na rynkach zagranicznych (telefon, mail, spotkania, targi); Odpowiadanie na pytania i wsparcie w rozwiązywaniu problemów designerów na platformie Dekoeko.com oraz przy współpracy w projektach; Wsparcie procesu rejestracji projektantów na platformie Dekoeko.pl i Dekoeko.com; Komunikacja z designerami w kontekście realizowanych sprzedaży ich produktów przez platformę; Wsparcie zespołu sprzedaży i Project Managerów ds. projektów upcyclingowych w projektach prowadzonych dla klientów biznesowych platformy w zakresie researchu, pozyskiwania i komunikacji z projektantami upcyclingowymi; Ścisła współpraca z New Business Managerem oraz Project Managerem w projektach biznesowych, a także z zespołem rozwijającym marketplace Deko Eko; Tworzenie i dbanie o długoterminowe i trwałe relacje z designerami;

Wymagania

Zainteresowanie oraz podstawowa wiedza dotycząca designu, upcyclingu, eko projektowania, gospodarki cyrkularnej, ekologii; Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; Mile widziana znajomość języka niemieckiego; Znajomość pakietu Office - bardzo dobra znajomość Power Point, Word, Excel, doświadczenie w pracy na dokumentach google drive; Umiejętności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązywanie problemów; Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań; Kreatywność; Wysoka kultura osobista; Doskonała organizacja pracy;

Oferujemy

Pracę w niezwykle innowacyjnej działce brand upcyklingu / gospodarki cyrkularnej w Polsce i w Niderlandach; Ciągły rozwój; Środowisko otwarte na kreatywność; Udział w ciekawych projektach dla dużych klientów globalnych; Pracę zdalną i elastyczne godziny pracy; Bycie częścią szybko rozwijającego się międzynarodowego start-upu; Możliwość realizacji swoich własnych pomysłów w otwartej na innowacje organizacji.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o wysłanie CV (ewentualnie portfolio) na adres: biuro@dekoeko.com

Deko Eko to międzynarodowa upcyclingowa platforma B2B2C. Współpracujemy z najlepszymi projektantami startupami oraz producentami z całego świata, tworząc estetyczne i funkcjonalne produkty konsumenckie, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów odpadowych pochodzących od firm i globalnych korporacji.

Numer telefonu: 798 834 404
Adres e-mail: biuro@dekoeko.com