ASYSTENT/KA ARCHITEKTA WNĘTRZ

09.02.2021

VENTNA SUR STUDIO, Bajeczna 18; Kraków 31-566,

Zakres obowiązków

· Wsparcie w przeprowadzaniu inwentaryzacji; · Wsparcie w tworzeniu koncepcji projektów; · Tworzenie układów funkcjonalnych projektowanych wnętrz; · Tworzenie wizualizacji w programie SketchUp +V-Ray; · Tworzenie dokumentacji technicznej w A.CAD; · Wsparcie w działaniach strategicznych VS.

Wymagania

· Student/ka ostatnich dwóch lat (do 26 lat) projektowania wnętrz lub architektury (lub kierunku pokrewnego). · Programy: Bardzo dobry poziom A.CAD oraz SketchUp + V-Ray · Cechy osobowościowe: entuzjazm, chęć do nauki, kreatywność i kultura osobista. · Umiejętności miękkie: bardzo dobra komunikacja i organizacja pracy. · Doświadcznie: praktyka w projektowaniu wnętrz będzie plusem. · Języki: polski natywny; język angielski na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację i kontakt z klientem (rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dwóch językach).

Oferujemy

· Poznanie wszystkich etapów procesu projektowego od kuchni; · Udoskonalenie warsztatu pracy, w tym znajomości programów. · Aktualny insight o branży i nowościach rynkowych; · Rozwinięcie umiejętności miękkich; · Rozwinięcie umiejętności językowych; · Możliwość współtworzenia VS i wprowadzania swoich pomysłów w życie.

Dokumenty aplikacyjne

CV; portfolio (SketchUp+V-Ray i A.CAD) ewa@ventanasur.pl

VENTANA SUR (VS) to butikowe studio specjalizujące się w projektowaniu wnętrz i nadzorze autorskim. Naszą misją jest pomaganie w tworzeniu Domu w Krakowie i okolicach. www.ventanasur.pl

Adres e-mail: ewa@ventanasur.pl