Grafik komputerowy/Motion designer

23.04.2011

Masiak Szymon Masiak VFX, Kozy/Bielsko-Biała,

Zakres obowiązków

projektowanie i tworzenie spotów, czołówek, projektów graficznych z wykorzystaniem Apple Motion, Adobe After Effects

Wymagania

znajomość After Effects, Apple Motion, Photoshop, mile widziana znajomość platformy Mac, kreatywność, zaangażowanie

Oferujemy

stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej przez Internet, możliwość samorealizacji oraz tworzenia własnych projektów

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na info@motionvfx.com, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

pasjonuje Cię tworzenie proces kreowania przyspiesza Twój metabolizm, musisz stworzyć „coś z niczego” i podoba Ci się co robimy, to - potrzebujemy Cię-www.motionvfx.com

Numer telefonu: 665012222
Adres e-mail: info@motionvfx.com