UX/UI Designer

04.02.2021

AVSystem , ul. Radzikowskiego 47d,

Zakres obowiązków

✅ odpowiedzialność za proces projektowania - od koncepcji do zatwierdzenia ✅ rozwijanie i tworzenie nowych funkcji w już istniejących produktach ✅ współpraca z programistami i zespołem projektowym

Wymagania

✅ masz przynajmniej 3 lata doświadczenia w UI / UX, ✅ znasz obecne trendy UI i UX, ✅ masz doświadczenie w pracy z zespołem z inżynierów / PM / PO, ✅ w swoich projektach uwzględniasz zarówno potrzeby użytkownika, jak i biznesowe, ✅ znasz i korzystasz ze Sketcha / Figmy lub podobnego narzędzia, ✅ swobodnie komunikujesz się zarówno po polsku jak i angielsku,

Oferujemy

✅ Wpływ na tworzenie nowych funkcji na platformach i ulepszanie tych już istniejących, ✅ Zajrzyj za kulisy największych systemów telekomunikacyjnych i korporacyjnych w podejściu projektowym ✅ Pracę zdalną ✅ Elastyczne godziny pracy ✅ Swobodna atmosfera pracy - bez dress code`u, bez otwartej przestrzeni!

W AVSystem tworzymy najwyższej klasy platformy do zarządzania urządzeniami i IoT dla ponad 100 dużych firm na całym świecie. Mając ponad 150 specjalistów, zapewniamy zarówno doskonałe rozwiązania technologiczne, jak i przemyślane kierownictwo w zakresie standaryzacji LwM2M i innych protokołów

Numer telefonu: 601096329
Adres e-mail: k.petyniak@avsystem.com