Grafik

01.02.2021

Grafik

BCM Maria Loades, ul. Mala 4,

Zakres obowiązków

- Projektowanie banerów reklamowych, broszur, ulotek, materiałów marketingowych - Uwaga nad zgodnością projektow z brandingiem każdego klienta

Wymagania

- komunikatywny j. angielski - doświadczenie na podobnym stanowisku lub szerokie portfolio - dobra znajomość Adobe InDesign, Photoshop oraz Illustrator - mile widziane, ale nie wymagane zdolności ilustratorskie

Oferujemy

- Umowę o dzieło na okres 1-2 miesięcy - Potencjalną możliwość dalszej współpracy na tych samych warunkach lub umowę o pracę - Pracę z biura w centrum Krakowa, a później możliwość pracy zdalnej - Kreatywną atmosferę - Lody, owoce i od czasu do czasu pizzę :-)

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio prosimy wyslac na careers@blackcliffmedia.com

Black Cliff Media to kreatywna agencja marketingowa.

Numer telefonu: 502286083
Adres e-mail: maria@blackcliffmedia.com