Projektant wzornictwa/Konstruktor

07.12.2020

NEED STUDIO Sp. z o.o., ul. Krakowskie Przedmieście 53, 20-076 Lublin,

Zakres obowiązków

- ­współtworzenie projektów produktu od fazy koncepcyjnej, poprzez działania w zakresie stylizacji, funkcjonalności i wyglądu, aż do seryjnej produkcji - modelowanie i wykonywanie wizualizacji projektów - ­ścisła współpraca z działami konstrukcyjnymi klientów ­- opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

- umiejętność szkicowania i wizualizowania koncepcji ­- wyczucie wpływu konstrukcji, materiału i technologii na kształt przedmiotu - umiejętność pracy w programach 3D – Rhinoceros 3D / Solid Works itp. - znajomość programów graficznych 2D – Adobe CC - chęć podejmowania tematów spoza wzornictwa przemysłowego np. projektowanie wnętrz, mebli, stoisk wystawienniczych

Oferujemy

- niekorporacyjną i przyjazną atmosferę pracy w centrum miasta wśród 20 projektantów i projektantek - ciekawe wydarzenia branżowe - rozwój pod okiem doświadczonych projektantów z różnych dziedzin designu - imprezy integracyjne

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio proszę przesyłać na adres office@needstudio.eu

NEED STUDIO to profesjonalna pracownia projektowa świadcząca usługi doradcze z zakresu wzornictwa przemysłowego, projektowania graficznego oraz brandingu. Celem naszych działań jest dostarczanie Klientom produktu spójnego wizerunkowo, przemyślanego zarówno od strony produkcyjnej, handlowej jak i marketingowej. Współpracujemy zarówno z dużymi polskimi markami, jak i lokalnymi małymi przedsiębiorstwami.

Numer telefonu: 570230220
Adres e-mail: office@needstudio.eu