Projektant wzornictwa przemysłowego

24.11.2020

Glaze Prosthetics, ul. Prądnicka 12, Kraków,

Zakres obowiązków

Twoja rola Jako projektant w naszym zespole będziesz zajmował się zarówno projektowaniem nowych produktów, jak i opracowywaniem, testowaniem i wdrażaniem w życie nowych rozwiązań. Twoje obowiązki - Opracowywanie koncepcji nowych rozwiązań produktowych - Wdrażanie nowych rozwiązań, zarówno technicznych jak i projektowych - Współpraca z działem produkcyjnym - Nadzorowanie i zarządzanie procesem projektowym

Wymagania

Czego oczekujemy? - Ukończyłeś kierunek wzornictwo przemysłowe lub kierunek inżynieryjny - Posiadasz umiejętność wizualizacji koncepcji projektów - Modelujesz w 3D (Fusion 360) - Posiadasz podstawową znajomość pakietu Adobe - Posiadasz umiejętność samodzielnej pracy - Posiadasz umiejętność manualnej obróbki prototypów Dodatkowym atutem będą: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Znajomość technologi druku 3d (FDM, MJF, SLS) - Podstawowa znajomość elektroniki - Doświadczenie w projektach wdrożeniowych

Oferujemy

Co oferujemy? - Pracę w interesującej i dynamicznie rozwijającej się branży - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Możliwość dalszego rozwoju - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności - Wdrożenie w branżę medyczno - protetyczną - Możliwość szkoleń

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz ewentualny list motywacyjny proszę przesłać na adres hello@glazeprosthetics.com, w tytule maila podając nazwę stanowiska

Glaze Prosthetics zajmuje się produkcją personalizowanych i konfigurowalnych protez kończyn górnych w technologii druku 3D. Od 2017 roku zmieniamy świat protetyki, łącząc odważny design i nowoczesne technologie z wysoką funkcjonalnością. Jesteśmy globalną marką, współpracującą z wieloma zakładami na całym świecie.

Numer telefonu: 506801489
Adres e-mail: igor.wolek@glazeprosthetics.com