Product Designer / Projektant

17.11.2020

Babysky, Nowy Targ,

Zakres obowiązków

- planowanie, przygotowywanie i projektowanie nowych kolekcji wózków dziecięcych - ulepszanie istniejących produktów w ofercie marki - opracowywanie nowych kolorów oraz dobór materiałów - wdrażanie kolekcji do produkcji - monitorowanie i analiza konkurencji oraz poszukiwanie nowych trendów - współpraca z producentami i dostawcami

Wymagania

- bardzo dobra znajomość obowiązujących trendów w modzie - kreatywność poczucie estetyki. - skuteczność w działaniu - wykształcenie kierunkowe – Akademia Sztuk Pięknych, Moda, Fashion, kierunki artystyczne itp. - znajomość branży modowej na wysokim poziomie - doświadczenia na podobnym stanowisku - znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzoną okresem próbnym - rozwój w branży o bardzo dużym potencjale - pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, który łączy pasja i chęć realizacji wspólnych celów - bardzo dobre warunki wynagrodzenia - niekorporacyjny klimat pracy - duża przestrzeń do samodzielnego działania i inicjatywy

Dokumenty aplikacyjne

info@babysky.eu

Jesteśmy producentem wózków dziecięcych marki Venicci z kilkunastoletnim międzynarodowym doświadczeniem.

Numer telefonu: 734830930
Adres e-mail: info@babysky.eu