Grafik komputerowy

22.10.2020

3Deling sp. z o.o., Siedziba rejestrowa: ul. Wincentego Pola 7/46, 31-532 Kraków Siedziba operacyjna: ul. Sarego 14/4, 31-047 Kraków,

Zakres obowiązków

- Tworzenie statycznej treści graficznej w formie prezentacji plików PDF – Renderowanie animacji z chmur punktów oraz z modeli 3D – Obsługa strony internetowych z poziomy CMS (Wordpress) – Ogólnie wsparcie w utrzymaniu strony graficznej wizerunku przedsiębiorstwa

Wymagania

- Ogólnie kreatywne podejście do projektowania – Znajomość programu 3dS MAX lub Blender – Znajomość programów Adobe lub tożsamych – Ogólna wiedza z zakresu renderingu Mile widziane: – Znajomość programów CAD - Doświadczenie w renderingu chmur punktów – Umiejętność tworzenie strony HTML – Doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa internetowego - Znajomości zasad projektowania UI i UX

Oferujemy

– Atrakcyjne pakiety socjalne – Elastyczne godziny pracy – Przyjazna atmosfera w pracy, nowe biuro w centrum Krakowa

Dokumenty aplikacyjne

CV; Zainteresowanych prosimy o kontakt na rekrutacja@3deling.com - w tytule proszę podać stanowisko, na jakie się aplikuje. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

3Deling Sp. z o.o. Jesteśmy profesjonalną firmą geodezyjną, świadczącą usługi globalnie, wykorzystującą nowoczesne technologie naziemnego skaningu laserowego.

Numer telefonu: +48 600 80 50 48
Adres e-mail: rekrutacja@3deling.com