Konstruktor Specjalistycznej Odzieży

07.09.2020

PGB Human Resources, Częstochowa,

Zakres obowiązków

-Tworzenie parametrycznych konstrukcji szablonów odzieżowych na podstawie wymiarów klienta -Modelowanie i stopniowanie odzieży specjalistycznej połączone z wizualizacją wyrobów 3D -Indywidualizacja konstrukcji odzieży i analiza rozmiarowa za pomocą Body Skanera 3D -Interaktywne tworzenie zoptymalizowanych układów rozkroju -Ścisła współpraca z działem projektowym w zakresie konstrukcji odzieży -Monitorowanie przygotowania prototypów

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Odzieżownictwo) -Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku -Ugruntowana wiedza fachowa (znajomość konstruowania i modelowania odzieży) -Znajomość systemów komputerowych CAD, np. InvenTex, Assyst -Umiejętność analitycznego, koncepcyjnego myślenia -Dążenie do poszukiwania nowych rozwiązań w celu usprawniania istniejących procesów

Oferujemy

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -Narzędzia do pracy, np. telefon komórkowy -Pakiet beenfitów -Możliwość uzyskania dodatkowych premii -Podnoszenie kwalifikacji poprzez dodatkowe szkolenia

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres d.rost@pgbhr.com

Agencja Personalna PGB HR dla naszego Klienta, producenta odzieży ochronnej, poszukuje osoby do pracy

Adres e-mail: d.rost@pgbhr.com