Operator kamery/montażysta wideo

01.06.2020

Nowo budowany startup, Kraków,

Zakres obowiązków

Poszukujemy osoby lub zespołu chętnego do realizacji krótkiego spotu wideo stanowiącego przedstawienie naszego produktu - szczotka do zębów o innowacyjnej, objętej międzynarodowym patentem konstrukcji. Budżet w jakim chcemy zrealizować zlecenie, to 500-1000PLN w zależności od kompetencji osoby z którą podejmiemy współpracę oraz jakości przedstawionego pomysłu. Wymagamy kompletnej realizacji spotu, od nagrań po postprodukcję. Oczekiwany czas na realizację to tydzień od daty ustalenia szczegółów zlecenia.

Wymagania

-Umiejętność pracy z kamerą, -Kreatywność, -Znajomość technik montażu, -Dostęp do sprzętu wideo, oraz narzędzi do postprodukcji we własnym zakresie. -Mile widziane doświadczenie w wideo produktowym.

Oferujemy

-Możliwość realizacji ciekawego zlecenia. -Wynagrodzenie od 500 do 1000PLN w zależności od przedstawionej propozycji. -Udostępniamy nasze urządzenie na czas realizacji zlecenia.

Dokumenty aplikacyjne

kacperdubiel@enaco.pl

Jesteśmy niewielkim zespołem który pracuje nad produktem wspomagającym leczenie paradontozy.

Numer telefonu: 531267540
Adres e-mail: kacperdubiel@enaco.pl