Specjalista w Dziale Organizacji Teatru AST i Promocji

08.01.2020

Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie, ul. Straszewskiego 21-22, 31-109 Kraków,

Zakres obowiązków

I. Prowadzenie spraw z zakresu współpracy międzynarodowej wydziałów Uczelni w Krakowie i jej Filii w Bytomiu, w tym: - organizacja wizyt pedagogów, studentów i gości z zagranicy, - organizacja wyjazdów zagranicznych pedagogów i studentów AST, - organizacja udziału studentów w zagranicznych festiwalach i przeglądach, w tym wyjazdy spektakli dyplomowych, warsztatowych oraz pokazów prac studenckich, - prowadzenie korespondencji zagranicznej, zleconej przez rektora, - rozwijanie i poszukiwanie nowych kontaktów zagranicznych, w tym wyjazdów na festiwale i przeglądy szkół teatralnych, - pozyskiwanie źródeł finansowania współpracy zagranicznej, w szczególności opracowywanie projektów, wniosków i aplikacji do finansowych programów operacyjnych, polskich i zagranicznych, prowadzenie i nadzór nad ich właściwą realizacją oraz rozliczanie, przygotowanie raportów i sprawozdań końcowych, II. aktualizacja informacji zamieszczonych na anglojęzycznej wersji strony www Uczelni, III. współorganizowanie działalności artystycznej i naukowej Uczelni (obsługa organizacyjna spektakli, pokazów i innych wydarzeń).

Wymagania

Wymagania: wykształcenie wyższe z obszaru nauk humanistycznych lub społecznych, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym (znajomość drugiego języka obcego mile widziana - preferowany język rosyjski), praktyczna znajomość zagadnień zarządzania projektami, dobra organizacja pracy (umiejętność planowania i ustalania priorytetów, koordynacja działań, terminowość, dokładność, skrupulatność), szybkość działania i umiejętność koordynacji kilku zadań jednocześnie, duża samodzielność i odpowiedzialność, kreatywność i otwartość na zmiany i wyzwania, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy zespołowej, wysoka etyka pracy i kultura osobista, zainteresowanie zagadnieniami z obszaru teatru, filmu i sztuk wizualnych.

Oferujemy

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w prestiżowej uczelni artystycznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od marca 2020 r. (początkowo na okres próbny), kreatywną i niekorporacyjną atmosferę pracy, ciekawe i odpowiedzialne stanowisko.

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych) na adres mailowy: jszewczyk@ast.krakow.pl w terminie do 31 stycznia 2020 roku.

Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego jest publiczną szkołą wyższą.

Numer telefonu: 124221855
Adres e-mail: jszewczyk@ast.krakow.pl