Junior Graphic Designer

04.11.2019

TMSYS Sp. z o.o., ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków,

Zakres obowiązków

- Tworzenie kreacji na potrzeby stron internetowych, social media i mailingu, - Tworzenie spójnych koncepcji kreatywnych na potrzeby promocji i kampanii reklamowych, - Przygotowywanie plików do druku i publikacji internetowej według odpowiedniej specyfikacji.

Wymagania

- Wysokie poczucie estetyki, - Znajomość aktualnych trendów reklamy - Umiejętność obsługi programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign), - Umięjetność tworzenia grafiki do postów na Facebooku, ulotek, banerów reklamowych lub mailingów, - Ciekawe i różnorodne portfolio

Oferujemy

- Pracę na ½ lub ¼ etatu, - Pracę w zgranym zespole, zawsze chętnym do pomocy, - Możliwość szybkiego rozwoju i realnego wpływu na wizualną komunikację marki,

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje prosimy wysyłać pod adres: info@tmsys.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

TMSYS Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją oprogramowania do komputerowego wspomagania projektowania (CAD 2D/3D), oprogramowania do wizualizacji komputerowej a także systemów do wirtualnego prototypowania. Firma świadczy również zaawansowane usługi w zakresie modelowania 3D, wizualizacji produktów i wnętrz oraz drukowania i skanowania 3D. TMSYS Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce programów: GstarCAD, IRONCAD, InteriCAD, KD Max, Allplan, EliteCAD, ARCHLine.XP.

Numer telefonu: 729 337 548
Adres e-mail: info@tmsys.pl