WYCHOWAWCA/KIEROWNIK PÓŁKOLONII

15.10.2019

FENOMENO SP. ZO.O., 02-662 WARSZAWA UL. ŚWIERADOWSKA 47,

Zakres obowiązków

1)zapoznanie się z kartami kwalifikacyjnymi uczestników wypoczynku, 2) prowadzenie dziennika zajęć, 3) opracowywanie planów pracy wychowawczej grupy, 4) organizowanie zajęć zgodnie z rozkładem dnia, 5) sprawowanie opieki nad uczestnikami grupy w zakresie higieny, zdrowia, wyżywienia oraz innych czynności opiekuńczych. 6) zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom grupy, 7) prowadzenie innych zajęć zleconych przez kierownika wypoczynku

Wymagania

1) Kursu na wychowawcę wypoczynku lub gotowości by go ukończyć 2) Dyspozycyjności 3) Wysokiej kultury osobistej 4) Zaangażowania 5) Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy

1) Elastyczne, zmianowe godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 17.30) 2) Pracę od poniedziałku do piątku, w tym 4 dni pracujące i jeden dzień wolny w tygodniu 3) Pracę w młodym zespole 4) Atrakcyjne wynagrodzenie 5) Darmowe wyżywienie w trakcie pracy 6) Możliwość projektowania własnych zajęć 7) Profesjonalne szkolenie wstępne oraz pomoce merytoryczne 8) Wsparcie w trakcie półkolonii 9) Jeśli się sprawdzisz- współpracę podczas następnych edycji 10) Zdobywanie pierwszych doświadczeń w zawodzie pod okiem wykwalifikowanej kadry

Mały Geniusz to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która do tej pory zorganizowała półkolonie dla ponad 10 tysiąca zadowolonych dzieci. Do tej pory odbyło się 415 turnusów w całej Polsce. Dzieci biorą udział w ciekawych zajęciach np. z malowania światłem, eksperymentów, szermierki, pszczelarstwa, szycia, prawa kosmicznego, fotomontażu, wystąpień publicznych, szybkiego zapamiętywania, druku 3D, tańców swingowych oraz wielu innych. W każdym tygodniu pojawiają się zajęcia artystyczne, humanistyczne oraz ścisłe. Dbamy o to by dzieci uczyły się przez zabawę.

Numer telefonu: 577539254
Adres e-mail: rekrutacja@malygeniusz.org