Artystyczny Przewodnik

03.10.2019

Magnetic Story, ul. Brzozowa 17,

Zakres obowiązków

- obsługa i doradztwo klientom zainteresowanym kupnem gotowych magnesów pomoc i opieka nad klientami wykonującymi własne magnesy ceramiczne - sprzedaż kawy i ciastek - obsługa zamówień spływających ze sklepu internetowego - wykonywanie magnesów ceramicznych na sprzedaż oraz pod indywidualne zamówienia - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego (tego Cię nauczymy) - wystawianie faktur - dbanie o ekspozycję towaru i czystość w galerii (nie martw się do ogarnięcia jest około 12 metrów kwadratowych)

Wymagania

- energia i pozytywnego nastawienie do świata - uśmiech/pogoda ducha - komunikatywność - umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w sposób płynny - zapał do pracy chęć tworzenia czegoś nowego - dobra organizacja i ogarnięcie życiowe - chęć do nauki nowych rzeczy kreatywności

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę na ¼ etatu - premię od sprzedaży - godziny pracy dopasowane do Twojego planu zajęć - szkolenie ceramiczne oraz możliwość uczestniczenia w warsztatach ceramicznych - fajne szkolenie sprzedażowe - codzienna kawa i ciacho i owoce - oryginalną, twórczą i satysfakcjonującą pracę - fajny zespół pełen energii - pracę w sercu krakowskiego Kazimierza

Dokumenty aplikacyjne

magneticsstory@gmail.com

Magnetic Story to galerio-warsztatownia, gdzie sprzedajemy unikatowe magnesy ceramiczne oraz gdzie można samemu wykonać dowolny magnes wedle własnego projektu. To miejsce kreatywne i energetyczne. Można u nas również napić się przepysznej włoskiej kawy i zjeść pyszne czekoladowe brownie:)

Numer telefonu: 535030281
Adres e-mail: marta.l.cupial@gmail.com