UX Designer

28.08.2019

UX Designer

Comarch SA, al. Jana Pawła II 39 A 31-864 Kraków ,

Zakres obowiązków

Projektowanie usług i interfejsów użytkownika w produktach Comarch, realizowanych na platformach webowych i mobilnych Praca w projektach dla klientów krajowych i zagranicznych Bieżąca współpraca z analitykami, grafikami, programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych Udział w projektach badawczych Współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

Wymagania

Wykształcenie wyższe Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi, ale nie oczekujemy że będziesz badaczem Doświadczenie w przygotowywaniu interaktywnych i statycznych makiet Projektujemy zgodnie z UCD więc empatia dla użytkowników i ich potrzeby są dla nas ważne! Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych Dobre umiejętności komunikacyjne; słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji, przyjmowania krytyki

Oferujemy

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio. Formularz online do wypełnienia: https://kariera.comarch.pl/praca/ux-designer/#/form/step/1

Comarch to globalny dostawca rozwiązań IT specjalizujący się w projektowaniu, implementacji i integracji zaawansowanych systemów i usług IT. Nasze produkty i usługi pomagają skutecznie optymalizować procesy biznesowe. Od 1993 roku rozwijamy się wciąż w dynamicznym tempie. Dzisiaj Comarch to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych w Środkowej i Wschodniej Europie, zatrudniający ponad 5000 specjalistów z branży IT. Wśród naszych klientów są zarówno małe firmy, jaki i korporacje o globalnym zasięgu. W Comarch wykorzystujemy i tworzymy nowoczesne technologie. Z dumą mówimy o sobie, że jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale.

Adres e-mail: praca@comarch.pl