Projektant / grafik / ilustrator gier edukacyjnych

15.07.2019

LavaVision, 31-864 Kraków, ul. prof. Michała Życzkowskiego 14 ,

Zakres obowiązków

Na stanowisku projektant gier interaktywnych będziesz projektował(a) motywy graficzne dla gier edukacyjnych na podłogę interaktywną. Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie zestawu spójnych stylistycznie projektów graficznych, które powinny być atrakcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Wymagania

Szukamy osób kreatywnych i samodzielnych, które przeprowadzą pełny proces projektowania, począwszy od etapu koncepcji, a skończywszy na przygotowaniu finalnych elementów graficznych. Mile widziane: * doświadczenie w projektowaniu (rysowaniu) ilustracji dla dzieci dla aplikacji mobilnych / webowych / flashowych lub dla materiałów drukowanych / książeczek / kart / łamigłówek dla dzieci, * doświadczenie z zakresu animacji 2D, Pozostałe wymagania: * znajomość programów do tworzenia ilustracji wektorowych (preferowany Adobe Illustrator), * łatwość pracy z programami do grafiki rastrowej (preferowany Adobe Photoshop).

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę, * realny wpływ na rozwój nowego innowacyjnego produktu, * szybkie wdrażanie twoich projektów w życie, * dużo frajdy ze wspólnej pracy nad projektami graficznymi, które będziemy ożywiać na podłodze interaktywnej, * możliwość zbudowania niepowtarzalnego portfolio w zakresie nowych form komunikacji wizualnej, * elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio prosimy przesłać na adres biuro@lavavision.pl.

LavaVision - krakowski startup, który wziął sobie za cel przedefiniowanie sposobów edukacji i reklamy. Poruszamy się w zakresie naturalnych interfejsów użytkownika, korzystając intensywnie z dotykowych i bezdotykowych sposobów komunikacji człowieka z komputerem.

Numer telefonu: 795 774 778
Adres e-mail: biuro@lavavision.pl