Junior Fashion Designer

11.06.2019

Babyactive, Hutnicza 1 42-263 Wrzosowa,

Zakres obowiązków

Projektowanie nowych kolekcji wózków dziecięcych, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania

Ze względu na twórczy charakter tej pracy podstawowymi cechami projektanta są kreatywność i wyobraźnia. Niezbędne są także uzdolnienia artystyczne umożliwiające projektowanie. Kandydat powinien się charakteryzować spostrzegawczością oraz zwiększoną wrażliwością, która pozwoli np. dobrać właściwa tkaninę. Ważne są też: zdolność koncentracji, podzielność uwagi, dokładność, cierpliwość, umiejętność pracy pod presją jak i śledzenie najnowszych trendów w świecie mody.

Oferujemy

Możliwość pozyskania doświadczenia w świecie projektantów mody, praca w młodym i perspektywicznym zespole, praca wykonywana będzie w głównej mierze z domu. Wynagrodzenie adekwatne do zaprezentowanych umiejętności kandydata.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o składanie portfolio i CV na mail: zbigniew.pospiech@babyactive.pl

Jesteśmy rodzinną firmą z długoletnimi tradycjami stawiającą na nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i wizualne naszych produktów. Nasze wózki muszą zapewnić w najważniejszym okresie dorastania naszych pociech najwyższe standardy bezpieczeństwa, najwyższą jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniające pełen komfort użytkowania, jak i piękne wrażenia wizualne podczas rodzinnych aktywności.

Numer telefonu: 605898562
Adres e-mail: zbigniew.pospiech@babyactive.pl