Instruktor obozu Plastycznego lub Modowego

28.05.2019

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o., ul. Asesora 72 80-119 Gdańska,

Zakres obowiązków

Realizacja zajęć tematycznych zgodnie z programem obozu (rysunek, malarstwo, kreatywne techniki dla dzieci w wieku 8-13 lat).

Wymagania

- doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą - dyspozycyjność i dobra organizacja czasu - umiejętność pracy z grupa jako jej instruktor oraz w gronie wieloosobowej kadry - mile widziany kurs wychowawcy kolonijnego.

Oferujemy

Praca w oparciu o umowę zlecenie turnusy 12-sto i 14-sto dniowe. Zakwaterowanie, wyżywienie dojazd i ubezpieczenie NNW w trakcie trwania obozów. Materiały programowe według zapotrzebowania. Pracę w młodym zespole pełnym pasji i energii. Wsparcie doświadczonego kierownika i koordynatora programowego.

Dokumenty aplikacyjne

Proszę o przesłanie CV na adres praca@kompas.pl

Jesteśmy biurem turystyki młodzieżowej z dwudziestoletnim stażem. projekt Interkamp to nasz flagowy produkt twórczych obozów dla dzieci i młodzieży.

Numer telefonu: 605930757
Adres e-mail: praca@kompas.pl