Asystent grafika w marce Mohito

19.03.2019

LPP S.A., Bagrowa 7,

Zakres obowiązków

Projektowanie grafik w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, sublimacja, kolaż etc) Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy i założenia klientki marki Mohito Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym

Wymagania

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA: Jest kreatywna i utalentowana plastycznnie, ma warsztat rysunkowy na wysokim poziomie Jest gotowa podjąć pracę stacjonarną w Krakowie w wymiarze pełnego etatu Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne Biegle posługuje się programami graficznymi (Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator) Interesuje się modą i rynkiem odzieżowym Dobrze zna język angielski Potrafi pracować w grupie Dba o terminowość i dobrą organizacja pracy

Oferujemy

OFERUJEMY: Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią Umowę o pracę (na zastępstwo) Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji Możliwość poznania świata mody od podszewk i realny wpływ na rozwój produktu i kolekcji Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.) Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP Programy wolontariatu pracowniczego

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio, proszę przesłać za pomocą formularza: https://bit.ly/2ucNId8

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Adres e-mail: martyna.dzialak@lppsa.com