2D/3D Animator

13.03.2019

Black Cliff Media Ltd., ul. Mala 4,

Zakres obowiązków

Animacje 2D i 3D - glownie tzw. explainer videos

Wymagania

Wymagania: - Animacja 2D: zaawansowane umiejętności w Adobe After Effects (animacja postaci i motion graphics) - Animacja 3D: średnia znajomośc Cinema 4D lub podobnego programu - Mile widziane podstawowe umiejętności projektowe przy użyciu Adobe Illustrator + Photoshop - J.angielski na poziomie komunikacyjnym (praca w pol- ang środowisku)

Oferujemy

Oferujemy: - Interesujące projekty - Prace w kreatywnym środowisku - Międzynarodowych klientów - Świeże owoce i psa w biurze - Prace w centrum Krakowa

Dokumenty aplikacyjne

careers@blackcliffmedia.com

Black Cliff Media to międzynarodowa agencja oferująca miedzy innymi kreatywny kontent. Obecnie poszukujemy osoby, która jako członek naszego zespołu zajmie się animacjami wideo.

Numer telefonu: 7726156662
Adres e-mail: careers@blackcliffmedia.com