Grafik

13.03.2019

Grafik

MIA Sp. z o.o., ul. Półłanki 22 30-740 Kraków,

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za -projektowanie komunikacji marketingowej (przygotowanie do druku: katalogów, ulotek, broszur POS) -projektowanie grafik na potrzeby social mediów; -przygotowanie materiałów z zakresu merchandisingu; -tworzenie koncepcji i layoutów materiałów marketingowych, mających na celu wsparcie sprzedaży, -współpracę z działem marketingu.

Wymagania

Liczymy na to, że -bardzo dobrze posługujesz się narzędziami graficznymi z pakietu Adobe CC: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Ilustrator; -posiadasz doświadczenie w projektowaniu materiałów promocyjnych, stron www i grafik do social mediów; -cechuje Cię samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zespołowej; -posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte bogatym portfolio (prosimy o wysłanie pliku pdf z pracami lub linku do portfolio); -Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość programu 3dsMax; jesteś osobą energiczną, lubiącą wyzwania,zorientowaną na działanie i otwartą na kontakty;

Oferujemy

Przyjdź po korzyści - konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy -siłownia w biurze i karta Multisport -różne formy współpracy (freelancing lub umowa o pracę) -samodzielna i odpowiedzialna praca w gronie profesjonalistów, -przyjazna atmosfera -dojazd z centrum tylko 20 min, parking przed biurem -szkolenia oraz szybki rozwój zawodowy, możliwość wdrażania swoich pomysłów.

Dokumenty aplikacyjne

portfolio wraz z Cv prosimy przesyłać na adres: personel@mia.com.pl

Jesteśmy europejskim liderem w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Od 20 lat projektujemy i produkujemy meble do salonów sprzedaży, biur oraz klubów fitness dla najlepszych światowych marek m.in. TRIUMPH, Subway, LPP, Swarovski, Chantelle,McFit. Nieustannie pozyskujemy klientów i rozwijamy nowe rynki. W tym celu stale wzmacniamy nasz zespół o kolejne przedsiębiorcze osoby. Jeżeli chcesz się rozwijać i jesteś gotowy do międzynarodowych wyzwań, przyjdź do nas.

Numer telefonu: 795521200
Adres e-mail: personel@mia.com.pl