grafik komputerowy

07.02.2019

Galeria Sztuki ATTIS, Starowiślna 14 Kraków,

Zakres obowiązków

projektowanie drobnych elementów graficznych na stronę www, materiałów reklamowych oraz katalogów

Wymagania

znajomość wektorowych programów graficznych praca dla studenta/studentki ASP

Oferujemy

elastyczne godziny pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio praca@galeria-attis.pl

Galeria specjalizuje się w malarstwie polskim XX i XXI wieku - sztuka współczesna i dawna. Galeria prezentuje dzieła uznanych artystów sztuki współczesnej: Grzegorza Bednarskiego, Edwarda Dwurnika, Jana Pamuły, Eugeniusza Gerlacha, Adama Marczukiewicza, Jacka Sroki, Romana Zakrzewskiego oraz młodych obiecujących indywidualności: Julity Malinowskiej oraz Kamili Gruszeckiej, Magdaleny Sawickiej, Katarzyny Kukuły, Dawida Zdobylaka, Kamila Kukli i in. W ofercie galerii można znaleźć także obiekty sztuki dawnej.

Numer telefonu: 502 428 276
Adres e-mail: ryszard.lachman@galeria-attis.pl