Animator, instruktor warsztatów

21.01.2019

Akademia Rozwoju Twórczego ARTRIP, Krzyszkowice 716,

Zakres obowiązków

Prowadzenie wyjazdowych warsztatów z zakresu: sztuki plastyczne, animacja, film, fotografia, teatr, taniec, muzyka Opracowanie i przygotowanie warsztatów pod względem programowym i merytorycznym
Pomoc w prowadzeniu zajęć integracyjnych, rekreacyjnych i kreatywnych Poszukujemy osób w różnym wymiarze czasu. Sam możesz określić czy chcesz pracować tydzień, dwa czy kilka miesięcy. Dostosujemy się do Twojego grafiku studiów.

Wymagania

Duży zapał i energia do pracy w grupie dzieci oraz młodzieży, Doświadczenie i umiejętność pracy z ludźmi mile widziane, Komunikatywność i bardzo dobre umiejętności interpersonalne, Pasja i kreatywność, Otwartość na nowe wyzwania
Życzliwość, wysoka kultura osobista, uśmiech
Sumienność, słowność, rzetelność i odpowiedzialność, Dyspozycyjność w okresie maj – czerwiec 2019 (przynajmniej jeden tydzień),

Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju umiejętności trenerskich, instruktorskich, pedagogicznych, artystycznych i społecznych
 Samodzielność i decyzyjność, Pracę w młodym i dynamicznym zespole
, Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, Wykorzystujemy nowoczesne i interaktywne metody nauczania

Dokumenty aplikacyjne

info@artrip.pl

Akademia Rozwoju Twórczego jest organizatorem wyjazdów dla dzieci i młodzieży o charakterze edukacyjnym, artystycznych, terenoznawczym i sportowym.

Numer telefonu: 607801217
Adres e-mail: info@artrip.pl