Projektant UXUI

08.01.2019

Comarch SA, al. Jana Pawła II 39 A 31-864 Kraków ,

Zakres obowiązków

Projektowanie optymalnych i wygodnych dla użytkownika interfejsów graficznych. Tworzenie makiet rozwiązań. Badania grup docelowych użytkowników. Tworzenie person. Prototypowanie.

Wymagania

wykształcenie wyższe, znajomość narzędzi do projektowania interfejsów użytkownika, otwartość na iteracyjne podejście w projektowaniu w zespołach interdyscyplinarnych predyspozycje do pracy samodzielnej i zespołowej podstawowa znajomość zasad użyteczności — będziesz pracować w zespole z UX Designerem i Badaczem, ale dobrze żebyś znał/znała podstawy znajomość wytycznych Human Interface Guidelines i Material Design kreatywność i otwartość na wyzwania

Oferujemy

pracę pełną wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym dziale Comarch Technologies stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu możliwość realizacji własnych pomysłów współpracę z doświadczonymi specjalistami przyjazną atmosferę pracy prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier dostęp do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego zlokalizowanego na terenie Kampusu Comarch możliwość udziału w różnorodnych eventach/akcjach pracowniczych np. corocznym megapikniku, dniu programisty posiadamy i wciąż rozbudowujemy infrastrukturę dla rowerzystów – zadaszone rowerownie, liczne stojaki, prysznice dla sportowców. Co roku wręczamy rowerzystom zdrowe przekąski w ramach wydarzenia „Śniadanie rowerowe”

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio praca@comarch.pl

Comarch to globalny dostawca rozwiązań IT specjalizujący się w projektowaniu, implementacji i integracji zaawansowanych systemów i usług IT. Nasze produkty i usługi pomagają skutecznie optymalizować procesy biznesowe. Od 1993 roku rozwijamy się wciąż w dynamicznym tempie. Dzisiaj Comarch to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych w Środkowej i Wschodniej Europie, zatrudniający ponad 5000 specjalistów z branży IT. Wśród naszych klientów są zarówno małe firmy, jaki i korporacje o globalnym zasięgu. W Comarch wykorzystujemy i tworzymy nowoczesne technologie. Z dumą mówimy o sobie, że jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale.

Adres e-mail: praca@comarch.pl