UX Designer

13.12.2018

UX Designer

Comarch S.A., Al. Jana Pawła II 39a,

Zakres obowiązków

projektowanie usług i interfejsów użytkownika w produktach Comarch, realizowanych na platformach webowych i mobilnych praca w projektach dla klientów krajowych i zagranicznych bieżąca współpraca z analitykami, grafikami, programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych udział w projektach badawczych współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

Wymagania

wykształcenie wyższe mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku UX Designer — ważne żebyś swobodnie poruszał się w narzędziach (Axure, Sketch, Flinto lub podobne). W tym profilu, w zależności od doświadczenia możemy zaproponować stanowiska ze ścieżki od Młodszy Projektant UX do Starszy Projektant UX umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi, ale nie oczekujemy że będziesz badaczem doświadczenie w przygotowywaniu interaktywnych i statycznych makiet projektujemy zgodnie z UCD więc empatia dla użytkowników i ich potrzeby są dla nas ważne! doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych dobre umiejętności komunikacyjne; słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji, przyjmowania krytyki

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem pracę w doświadczonym zespole UX rozwój w ramach szkoleń i konferencji prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) wyjazdy integracyjne dofinansowanie kursów językowych

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek.

Numer telefonu: 12 646 1000
Adres e-mail: praca@comarch.pl