projektant

15.11.2018

projektant

PPHU Ceramika Tułowice Sp. J., Tułowice, ul.Przemysłowa 3, 49-130 Tułowice,

Zakres obowiązków

Projektowanie nowych wzorów zdobień - przygotowanie graficzne dekoracji - przygotowanie wizualizacji projektowej - przygotowanie siatek asortymentu - dostosowanie grafiki do siatek - przygotowanie grafiki do sitodruku - współpraca z działem zdobienia - projektowanie opakowań

Wymagania

doświadczenie w projektowaniu znajomość programów graficznych

Oferujemy

umowa o dzieło

Dokumenty aplikacyjne

joanna.zienko@ceramikatulowice.pl

Ceramika Tułowice to firma działająca na polskim i zagranicznym rynku od 1991 roku. Oferuje ceramiczną i porcelanową zdobioną zastawę stołową – filiżanki, kubki, serwisy kawowe i obiadowe. Wszystkie produkty Ceramiki Tułowice powstają w historycznym miejscu z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Za swoją działalność firma została nagrodzona m.in. Diamentem Eksportu Forbes 2017

Numer telefonu: 691665233
Adres e-mail: joanna.zienko@ceramikatulowice.pl