Grafik Komputerowy

12.02.2011

Pixelate Ventures, Dobrego Pasterza 122A/D 31-416 Kraków,

Zakres obowiązków

- tworzenie grafiki na potrzeby gier internetowych (rysowanie postaci, budynków, ukształtowania terenu) - przygotowywanie animacji - projektowanie i tworzenie layout’ów do serwisów internetowych

Wymagania

- doświadczenie w rysowaniu - Adobe Illustrator - Adobe Photoshop - Adobe Flash - Podstawowa znajomość HTML, CSS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- praca przy ciekawych projektach - duże możliwości rozwoju w ramach całej grupy wydawniczej - szkolenia - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności

Dokumenty aplikacyjne

CV List motywacyjny Portfolio

Pixelate Ventures to spółka zarządzająca wieloma projektami internetowymi. W naszym portfolio znajdują się serwisy społecznościowe stylio.pl i epuls.pl oraz gry przeglądarkowe prisonwars.pl, imperiumojca.pl, pimpland.pl, kibolgame.pl. Od dwóch lat firma należy do koncernu wydawniczego Gruner und Jahr, posiadającego na rynku takie tytuły jak Gala, National Geographic, Claudia, Moje Gotowanie i wiele innych.

Numer telefonu: 501 760 760
Adres e-mail: m.szelag@pixelate.pl