Grafik w Dziale Marketingu

03.10.2018

Muzeum Narodowe w Krakowie, al. 3 Maja 1 30-062 Kraków,

Zakres obowiązków

• tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych, • tworzenie grafik w oparciu o dostarczone materiały, • tworzenie materiałów reklamowych do druku: ulotki, plakaty, broszury, foldery, mapy, zaproszenia, pocztówki, CTL, banery itp. • tworzenie grafiki na stronę internetową oraz media społecznościowe, • projekty materiałów reklamowych, • przygotowanie krótkich filmików i prezentacji w programie PREZI, • obróbka kolorystyczna grafik rastrowych (Adobe PS), • przygotowanie grafik wektorowych (Adobe Illustrator), • przygotowanie i edycja materiałów do druku.

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio, • biegłość w obsłudze pakietu Adobe ze szczególnym naciskiem na: Photoshop, Illustrator oraz InDesign, • dobra znajomość pakietu Office, • podstawowa znajomość HTML/CSS, • swobodne poruszanie się w środowisku Windows, • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, • wiedza i doświadczenie z zakresu przygotowywania materiałów graficznych do druku, • pasja do projektowania, myślenia kreatywnego oraz poczucia estetyki, • zainteresowania aktualnymi trendami związanymi z projektowaniem graficznym, • komunikatywność, umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz zaangażowanie i inicjatywa w działaniu, • dokładność, dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań, • dobra organizacja pracy i terminowości, • umiejętność pracy pod presją czasu, • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie projektowania identyfikacji wizualnej, • mile widziane doświadczenie na stanowiskach graficzno-technicznych, • mile widziana edycja grafiki wektorowej.

Oferujemy

• zatrudnienie w renomowanej państwowej instytucji kultury, • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, • możliwość udziału w ciekawych inwestycjach, • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, • prywatną opiekę medyczną.

Dokumenty aplikacyjne

hr@mnk.pl

Muzeum Narodowe w Krakowie jest najstarszym i największym muzeum z przymiotnikiem "narodowe" w nazwie w Polsce. Zostało powołane do życia w 1879 r. uchwałą Rady Miasta Krakowa. Do końca I wojny światowej było jedynym wielkim dostępnym dla publiczności muzeum na ziemiach polskich i do dziś pozostaje placówką o największej liczbie kolekcji, budynków i stałych galerii. Zbiory, nad którymi pieczę sprawuje Muzeum liczą blisko 900 tysięcy eksponatów, a jego misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej.

Numer telefonu: 12 4335510
Adres e-mail: hr@mnk.pl