Twórca prezentacji multimedialnych

21.09.2018

WeLearning, Kamińskiego 17/19,

Zakres obowiązków

- Tworzenie multimedialnych ekranów w postaci atrakcyjnych szkoleń e-learningowych - Współpraca z grafikami i scenarzystami - Opracowywanie interakcji, prostych animacji, osadzanie multimediów.

Wymagania

Jeśli potrafisz: • Korzystać z programów typu Power Point i Word. • Uczyć się obsługi nowych programów i aplikacji. • Pracować w miłej atmosferze i dogodnych godzinach. To zdecydowanie napisz do nas. Jeśli dodatkowo: • Chcesz się uczyć i rozwijać. • Szukasz stabilnej, spokojnej pracy. • Masz zacięcie informatyczne – umiesz poszukiwać i znajdować odpowiedzi. • Dbasz o szczegóły i detale. To nie zastanawiaj się dłużej tylko napisz już teraz. Jeśli umiesz obsługiwać Adobe Photoshop, miałeś styczność z e-learningiem, masz jakąś wiedzę o nauczaniu dorosłych, masz talent graficznych lub zmysł do projektowania, a może miałeś styczność z podstawami HTML i JavaScript to wiedz, że każdy z tych elementów będzie brany pod uwagę jako duży plus przy rozpatrywaniu Twojej kandydatury.

Oferujemy

• Możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia realizując innowacyjne projekty. • Możliwość uczestniczenia w projektach dla największych firm w Polsce. • Możliwość pracy w firmie, która ma konkretny plan i wizję, aby być najlepszym miejscem do pracy w Łodzi. • Premie okolicznościowe (świąteczne, wakacyjne) oraz kwartalną premię uznaniową. • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Dokumenty aplikacyjne

CV, kilka zdań o sobie na adres kontakt@welearning.pl

Na co dzień Tworzymy wyjątkowe rozwiązania multimedialne, portale, animacje, wideo i szkolenia dla największych firm w Polsce. Jeśli szukasz pracy w dobrym towarzystwie i nie boisz się nowych wyzwań to ZAPRASZAMY!

Numer telefonu: 695001108
Adres e-mail: l.kielbasa@welearning.pl