Młodszy projektant UI/UX

05.07.2018

Comarch SA, prof. Michała Życzkowskiego 29a,

Zakres obowiązków

uczestnictwo w rozwoju oprogramowania projektowanie interfejsów dla aplikacji webowych - e-commerce projektowanie interfejsów dla aplikacji mobilnych - e-commerce współpraca z programistami, analitykami

Wymagania

wykształcenie wyższe umiejętność obsługi narzędzi do prototypowania oraz tworzenia interfejsów znajomość programów do projektowania UI/UX - Sketch, Adobe, Axure dobre umiejętności komunikacyjne; słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji, przyjmowania krytyki

Oferujemy

świetną pracę w młodym zespole e-commerce rozwijającym platformy do handlu internetowego dla klientów z Polski i zagranicy. możliwości rozwoju umiejętności projektowania umowę o pracę na pełny etat prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch – nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (szkolenia, konferencje, warsztaty, certyfikacje). Mogą to być szkolenia techniczne, biznesowe lub szlifujące kompetencje miękkie dostęp do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego zlokalizowanego na terenie Kampusu Comarch posiadamy i wciąż rozbudowujemy infrastrukturę dla rowerzystów – zadaszone rowerownie, liczne stojaki, prysznice dla sportowców. Co roku wręczamy rowerzystom zdrowe przekąski w ramach wydarzenia „Śniadanie rowerowe”

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio praca@comarch.pl

Comarch to globalny dostawca rozwiązań IT specjalizujący się w projektowaniu, implementacji i integracji zaawansowanych systemów i usług IT. Nasze produkty i usługi pomagają skutecznie optymalizować procesy biznesowe. Od 1993 roku rozwijamy się wciąż w dynamicznym tempie. Dzisiaj Comarch to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych w Środkowej i Wschodniej Europie, zatrudniający ponad 5000 specjalistów z branży IT. Wśród naszych klientów są zarówno małe firmy, jaki i korporacje o globalnym zasięgu. W Comarch wykorzystujemy i tworzymy nowoczesne technologie. Z dumą mówimy o sobie, że jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale.

Adres e-mail: praca@comarch.pl