Grafik w Dziale Marketingu

05.07.2018

BRANDBQ Sp. z o.o. , ul. Na Zjeździe 11 30-527 Kraków,

Zakres obowiązków

• Projektowanie materiałów graficznych na stronę www.wearmedicine.com, do newsletterów i mediów społecznościowych • Projektowanie oznaczeń marketingowych w salonach, opakowań, toreb reklamowych oraz innych oznaczeń na potrzeby sieci salonów sprzedaży • Projektowanie graficzne na potrzeby innych działów firmy, np. ogłoszeń rekrutacyjnych, zaproszeń, schematów organizacyjnych, prezentacji etc. • Współpraca z drukarniami

Wymagania

• Minimum dwu- trzyletnie doświadczenie w branży modowej lub reklamowej • Preferowane wykształcenie wyższe (grafika komputerowa, grafika użytkowa, sztuka reklamowa, malarstwo, architektura) • Doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby przygotowania do druku • Biegła znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator , Adobe Indesign • Wiedza z zakresu identyfikacji wizualnej, komunikacji wizualnej • Znajomość branży reklamowej • Wrażliwość i wyczucie piękna przy projektowaniu • Kreatywność, inicjatywa, sumienność • Zdolność dotrzymywania terminów i wytrwałość w dążeniu do celu • Umiejętność pracy pod presją czasu • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy

• Stabilne miejsce zatrudnienia w kreatywnym środowisku pracy • Możliwość wyjazdów krajowych i zagranicznych w ramach targów branżowych i eventów marketingowych • Realne możliwości poszerzanie swoich kompetencji • Pracę w młodym, kreatywnym zespole • Atrakcyjne wynagrodzenie • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe • Opiekę medyczną i karty MultiSport • Ubezpieczenia grupowe

Dokumenty aplikacyjne

Aplikację proszę pzesłać poprzez link poniżej: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=56b973f024094617a48372f7d51d35ab

W Medicine lubimy to co robimy! Moda, kreatywność, pasja, działanie… wokół tego budujemy naszą markę. Jeśli te elementy są ważne i w Twoim życiu, trafiłeś idealnie. Czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas

Adres e-mail: katarzyna.pawelec@brandbq.pl