Graphic Designer w dziale Marketingu

20.06.2018

Ailleron SA, Życzkowskiego 20, Kraków,

Zakres obowiązków

Dołącz do zespołu, aby: •Przygotowywać grafiki dla social media i www •Projektować landing page i proste strony www •Projektować materiały do druku •Przygotowywać pliki do druku (plakaty, rollupy, ścianki, katalogi, ulotki) •Przygotowywać prezentacje multimedialne

Wymagania

•Znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign) •Samodzielność •Kreatywność •Znajomość trendów •Ciekawe portfolio

Oferujemy

Pakiet dodatkowych benefitów: karta MS, lekcje j.ang, opieka zdrowotna, pakiet szkoleń, wyjazdy integracyjne, codziennie świeże owoce i najlepsza kawa!

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz Portfolio

Ailleron jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych. Tworzymy innowacyjne produkty dla największych banków, fin-techów, operatorów komórkowych i międzynarodowych sieci hotelowych. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów, a z naszymi technologiami na co dzień docieramy do ponad 150 milionów klientów w 21 krajach na 4 kontynentach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji. Międzynarodowe środowisko pozwala nam doskonale orientować się w potrzebach zróżnicowanego rynku i już dziś kreować nowoczesne trendy.

Numer telefonu: 505656550
Adres e-mail: careers@ailleron.com