Praca zlecenia - 1 dzień

13.06.2018

Beautifulday Wedding Planners, Heron Live Hotel Sienna 104, 33-318 Gródek n/Dunajcem,

Zakres obowiązków

Zakres pracy dotyczy wykonania na miejscu, 21.07.2018 w Hotelu Heron, na żywo, obrazu przedstawiającego wnętrze sali i parę w tańcu. Malowanie rozpocznie się podczas trwania eleganckiego obiadu (podmalówka - wnętrze), następnie dalszy ciąg pracy na podstawie zdjęcia (zrobionego na miejscu), malarz może być zaczepiany przez gości, będzie w centrum uwagi. Technika wymaga użycia szybkoschnących farb.

Wymagania

Umiejętność skupienia, szybka praca (praca jest gotowa tego samego wieczoru), staranność, własne materiały. Dojazd własny.

Oferujemy

Posiłek po zakończeniu pracy. Wysokość wynagrodzenie proponuje artysta.

Dokumenty aplikacyjne

Prezentacja przykładowych obrazów wykonanych w proponowanej technice. paulina@beautifulday.pl

Działamy jako agencja ślubna. Szukamy podwykonawcy do jednorazowej współpracy.

Numer telefonu: 500277186
Adres e-mail: paulina@beautifulday.pl