Web Designer

06.01.2011

Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb, Kraków 30-107 Plac na Stawach 1,

Zakres obowiązków

Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb, poszukuje Web Designera – osoby, której kompetencje to nie tylko Photoshop i wycinane „z jednej matki” wzory. Interesuje nas prawdziwy artysta, który pracując dla dużych marek i realizując niestandardowe kreacje graficzne, będzie w stanie zachwycić nas swoim wyczuciem stylu i smaku przy jednoczesnym świadomym dbaniu o efektywność marketingową przekazu, który tworzy. Do obowiązków Web Designera należy: - tworzenie layoutów stron www na potrzeby wewnętrzne oraz Klientów - tworzenie banerów oraz innych form reklamowych od strony graficznej - projekty grafik www na potrzeby Klientów i działów wewnętrznych - identyfikacja wizualna

Wymagania

Nasz wymarzony Web Designer to osoba, która: • Posiada biegłą znajomość programów graficznych, które pozwalają jej tworzyć niebanalnie i użytecznie • Ma zmysł plastyczny i duszę artysty, ale też umie odpowiedzieć sobie na pytanie „jaki efekt wywiera moja praca na odbiorcy” • Zna HTML i CSS i wie, że webdesign to nie tylko twórczy szał, ale też mozolna dłubanina • Śledzi najnowsze trendy webdesignu i wie jak zrobić projekt o „którym się mówi” • Jest odważna zarówno w swoich projektach, jak i przekonywaniu nas do nich • Chce się rozwijać zarówno wiedzowo jak i artystycznie Aby nas zainteresować, koniecznie musisz posiadać bogate i różnorodne portfolio. Sztampie i „bylejakości” mówimy zdecydowane NIE.

Oferujemy

Praca w normalnych godzinach (8.00-16.30) w pozytywnym zespole ludzi, którym daleko do rozwiązań standardowych i nudnych. Możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach, płacę taką, jaką sobie wynegocjujesz. Poza tym - szkolenia, stałe wspólne wypady na miasto, poza miasto (w grę wchodzi grill, narty, łyżwy, paintball, piłka nożna, siatkówka, kręgle, itd.)dopłaty do indywidualnych pomysłów i takie tam... Cała reszta do ustalenia, przegadania, przedyskutowania.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio prosimy przesłać na adres praca@adweb.pl

Adweb Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb od 2004 roku zajmuje się kompleksową obsługą marek z zakresu marketingu, reklamy i public relations w Internecie i poza nim. Zaufali jej m.in. ING, BOŚ, Interia.pl, Kodak, Black Red White, Hochtief, Komandor, Infor.pl, Ericpol, Eden, Komfort, Giant. W skład Grupy wchodzą cztery marki – agencja PR VanguardPR (od 2009r), marka Adseo (od 2007r) specjalizująca się w marketingu wyszukiwarkowym, agencja interaktywna Adweb zajmująca się marketingiem internetowym oraz marka 2BE.pl (od 2002r) zajmująca się domenami i hostingiem. Dzięki synergii wszystkich swoich marek Grupa Adweb zapewnia obsługę firm pod kątem 360 stopni.

Numer telefonu: 12 4260161
Adres e-mail: praca@adweb.pl