UX/UI Designer

17.04.2018

Ready4S, Kraków, ul. Krowoderskich Zuchów 12,

Zakres obowiązków

CZEKAJĄ NA CIEBIE TAKIE ZADANIA JAK: - analiza wymagań projektowych, - projektowanie architektury informacji, userflow i prototypów, - projektowanie interfejsów aplikacji mobilnych (iOS, Android) i responsywnych stron www, - koordynacja pracy zespołu graficznego oraz dbanie o spójność i poziom estetyczny projektów, - ścisła współpraca z developerami podczas realizacji projektów.

Wymagania

PO CZYM POZNAMY, ŻE TO WŁAŚNIE TY: - możesz pochwalić się portfolio, którym wzbudzisz nasz zachwyt i potwierdzisz swoje doświadczenie w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych (min. 2 lata), - z łatwością obsługujesz programy do prototypowania i projektowania (Sketch, Axure, Photoshop, Invision, Zeplin), - posiadasz wiedzę na temat szeroko pojętego UX/UI (i z chęcią dzielisz się nią z innymi), - projektując potrafisz znaleźć złoty środek - swobodnie łączysz funkcjonalności z wymaganiami biznesowymi, - lubisz pracować w zespole - jesteś otwarty/a na feedback, potrafisz wypracować kompromis i szukasz rozwiązań, - opanowałeś/aś język angielski w stopniu (min. B2) pozwalającym na swobodną komunikację z zagranicznymi klientami i rozumienie dokumentacji technicznej. Mile widziane: - doświadczenie w zarządzaniu zespołem (lub chęć rozwoju w tym kierunku).

Oferujemy

DLACZEGO WARTO? - weźmiesz udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla zagranicznych start-upów z całego świata, - dołączysz do zespołu nagrodzonego w konkursie E-Commerce Awards Polska (w kategorii design i mobilny design roku), - damy Ci dużą autonomię w działaniu oraz przestrzeń do kreatywnej pracy, - będziesz mieć realny wpływ na dalszy rozwój firmy oraz swoją ścieżkę kariery, - oferujemy pracę na pełen etat oraz elastyczne godziny pracy, - co jak co, ale na pewno możesz liczyć na świetną atmosferę pracy i cykliczne imprezy integracyjne, - zadbamy o Twoje zdrowie z pakietem prywatnej opieki medycznej.

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

Ready4S to prężnie rozwijający się software house z Krakowa zajmujący się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych dla start-upów i korporacji z całego świata. W ciągu 6 lat naszego istnienia zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla klientów z 30 krajów, w tym dla marek takich jak: Coca-Cola, Credit Agricole, Zamel czy Roche. To wszystko sprawiło, że już drugi raz zostaliśmy nagrodzeni tytułem najlepszego developera aplikacji mobilnych na świecie w prestiżowym rankingu portalu AppFutura.

Adres e-mail: beata.kapturkiewicz@ready4s.pl