Grafik / Projektant

12.04.2018

Look For Staff PRO, Okolice Warszawy (Otwock),

Zakres obowiązków

- Projektowanie POS-ów: displayów, standów reklamowych; - Przygotowywanie, rysowanie projektów na papierze lub w programach graficznych.

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku; - Znajomość programów graficznych (np. Photoshop, 3ds Max itp.); - Doświadczenie w branży POS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia; - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; - Możliwość rozwoju zawodowego w branży projektowej; - Pracę przy ciekawych realizacjach dla największych marek.

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@lfspro.com.pl w temacie wiadomości wpisując "Grafik ASP"

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff Pro dla swojego Klienta, przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji materiałów reklamowych z tworzyw sztucznych, metalu i drewna, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku

Numer telefonu: 662 232 017
Adres e-mail: mgolba@lfspro.com.pl